Blog

DENİZ KABUĞU MU O?

Deniz kabuğu denize düşmeden yaz gelmiyor artık:) Eğer deniz kabuklu bir halhalınız yoksa, deniz kabuklu choker valize girmediyse, hele bir de neon iplerle süslenmemiş ise tatil sizin neyinize? Şaka bir yana geçtiğimiz yazdan transfer olan ve hala etkisi azalmayan en büyük trendlerden deniz kabuğu. Aslında yaz aylarının trend olsa da olmasa da vazgeçilmeyen, giyilse de ayıplanılmayan ve bize yazı hatırlatan belli başlı ürünleri var. Deniz kabukları, neonlar, hasır çantalar, denizi andıran her türlü figürler bunlardan bir kaçı. Ben bildim bileli deniz kabuklu halhal takarım ama bulamadığım için de hep kendim yapardım. Şimdi adım başı deniz kabuğu oldu. Ama yine de bana yazı çağrıştırdığı için o kadar seviyorum ki. Ey yaz sen ne güzel bir şeysin. Deniz kabuklarını biz analiz ettik, okuması da size kaldı. Buyurun önden lütfen:)

Yazının devamı

YAŞASIN MAYO ÇAĞI!

ŞİMDİ MAYO ZAMANI! Mayolar sahillere öyle bir giriş yaptı ki, ne üçgen bikiniler kaldı gözümüzde ne de mayokiniler. Aklımız fikrimiz bizi herkesten daha cool gösterecek o mayoyu bulmakta. Üstelik mayolar artık kusurları kapamak için değil, elegan ve sexy görünmek için tercih ediliyor. İçimizdeki Banu Alkan'lar canlandı, hepimiz artık birer Sahil Güvenlik kızıyız. Markalar da artık bunun farkında. Eskiden koleksiyonlarda 3-5 adet mayo zar zor bulurken şimdi neredeyse koleksiyonların yarısını mayo oluşturuyor. Mayoların gaza gelmesiyle özellikle mayo üzerine pek çok tasarım marka da oluştu. Artık her cebe ve her vücuda göre mayo bulabiliyoruz. Peki sizce de kısa bir kot şortun üstüne (içine?) giyilen mayo kadar seksi birşey var mı? Ya rahatlığı? Sanki her an sahile atlayacakmış, happy hour'dan happy hour'a koşacak gibiyiz. O zaman ne diyelim yaşasın mayo! Hoş geldi, sefa geldi. Sizin için mayo dosyasına derinlemesine baktık. Buyurun yazımıza:)

Yazının devamı

HER VÜCUDA UYGUN MAYO SEÇİMİ

Yaz geldi mi başlar kadınların zayıflama derdi. Tüm amaç daha fazla açılıp saçıldığımız için vücudumuzu daha sıkı ve fit göstermek. Hadi kıyafetlerle bunu bir şekilde başarıyoruz da konu sahile ve tatile geldi mi içimizi bir sıkıntı kaplamıyor değil. Bikini giysek göbek pırtlar, mayo giysek havamız kaçar. E ne yapacak bu kadın milleti? Yok mudur bunun sihirli bir formülü falan? Valla öyle çok sihirli bir formül yok ama ufak tefek hilelerle bu işin altından kalkmak mümkün. Tabi öncelikle diyetimize sporumuza öncelik veriyoruz, sonra hile derdine düşüyoruz. Mayolar ve bikiniler doğru seçildiğinde her vücut için çekici hale gelebilir. Önemli olan kendinizi tanımak ve gerçekten abartmamak. Sizin için bir kaç ipucunu topladık, okumaya başlayabilirsiniz.

Yazının devamı