HER VÜCUDA UYGUN MAYO SEÇİMİ

 

Vücuda Göre Bikini, Bikiniye Göre Vücut

 

Güzel ve farklı görünmek hangi vücut yapısında olursanız olun mümkün. Klişe net! Ama gerçekten yalan değil. Yeter ki isteyelim.

Şunu unutmamak lazım ki güzellik içten gelir. Bunu unutursanız naparsanız yapın boş.

İçinizdeki potansiyeli tanımalı ve ona göre aksiyon almalısınız.

Güzellik zayıf olmak , iri göğüslü olmak veya kalkık popolu olmak değildir. Güzellik ne olduğunu çok iyi bilmek ve bunu göstermektir.

Gelelim vücudumuzu tanıma ve buna göre davranma hikayesine. Hepimiz kusurlarımızı biliyoruz, hadi gelin bunlarla barışalım, itiraf edelim ve bunları daha güzel göstermek için biraz kafa patlatalım.

GÖĞÜSLERİM KÜÇÜK:

Ne güzel işte, her zaman daha zayıf gözükeceksiniz demektir.

Yok ben sevmiyorum diyorsanız da sizin işiniz diğerlerine göre daha kolay, Binlerce destekli üst modellerinden birini seçebilirsiniz. Uzak durmanız gereken bikiniler de söylenildiği gibi üçgen modeller değil (pek çok üçgen model eğer ince bir bele ve dar kalçaya sahipseniz son derece güzel de durabilir), göğsünüzü bastıran her türlü model. . Bu vücudunuzun daha çirkin görünmesine yol açacak ve dikkati daha fazla o bölgeye çekecek. Örnekleyelim: Straplezler. Straplez modeller güneş açısından avantajlı modellerdir ama vücudu çirkin göstermeye en müsait model de bunlardır.Bir de tavsiye göğüslerinizi aşırı büyük gösterecek modellerden de uzak durun. O kadar abartmaya da gerek yok.

 

GÖĞÜSLERİM BÜYÜK VE SARKIK

Lütfen üçgenlerden uzak durun. Her strapleze atlamayın.

Sizin için özel üretilen toparlayıcı modellere bir göz atın. Babanne modeli gibi hepsi diyorsanız yanılıyorsanız artık pek çok model var. Ayrıca balenli modeller göğüslerinizin daha dik görünmesini sağlayacaktır.

Sütyen modeli bikinileri tercih ederseniz daha sağlıklı bir görünüm elde edersiniz.

 

BELİM KALIN

Bikini bu soruna karşı çözümsüz. Beli daha ince gösteren bir model var diyen yalan söyler. Burada önemli nokta dikkati başka yere çekmek. Göğüsleriniz daha güzelse o bölgeye dikkati çekin. Kalçanız küçükse dar altları tercih edin. Kısaca dikkat dağıtın.

Yalnız önemli bir nokta mayo seçimi: Mayo seçerken belinizi daha ince gösterecek korse modellere göz atabilirsiniz. Ama yanlış mayo seçimi belinizi daha kalın gösterecektir. Mayokinilerden de aman uzun durun.

 

KALÇAM BÜYÜK

Bunun için yüksek bel modellere ve kapalı altlara sığınmanıza gerek yok.

Desen ve renk hilelerine başvurun. Siyah alıyorum diye de küçücük modellere girmeye çalışmayın ama normal altlardan size uygun olanları deneyebilirsiniz. Yandan bağlı modeller dikkati fazla çekecektir. Slip modelleri daha fazla tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel modeller kalçalara daha çok dikkat çekecektir. Bunlardan özellikle kaçın.

 

BACAKLARIM KISA

Hiçbir mayo ve bikini bacak uzatmaz. Daha uzun görüneceksiniz hikayelerine inanmayın. Paçaları oyuk bikinilerden ve mayolardan alıp 80lerin Banu Alkan’ı gibi görünmeyin.

Yandan bağlı bikini altları sliplerden daha iyi bir görünüm sağlayacaktır.

Yine aynı nokta: Bacaklarınızdan dikkati başka yöne çekin.

 

BACAKLARIM UZUN

Daha ne istiyorsun deyip konuyu burda kapatalımJ

 

Ha bir de MAYODAN KORKMAYIN. Herkes bikini giyecek diye bir şey yok. Zayıf veya kilolu farketmez, doğru mayo ile son derece sexy ve farklı görünebilirsiniz.