Sıkça Sorulan Sorular


Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir ve tarafımızdan saklanmamaktadır.
Bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ya da banka havalesi yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Ürün satın almak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz ve yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
Ürünü 14 gün içerisinde koruma bandı çıkartılmamış, kullanılmamış ve orjinal amabalajı içerisinde faturası ile birlikte iade adresimize geri gönderebilirsiniz. Ayrıca ürünü farklı bedeni veya modeli ile de değiştirmek için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
Avcılar ve Bağdat Caddesi showroom ve ofislerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasında açıktır. Gitmeden önce Avcılar için 0212 590 30 20 Bağdat Caddesi için 0545 208 91 75 nolu telefondan bilgi vermeniz gerekmektedir. Ofis yoğunluğu ve size hizmet verebilmek adına personel uygunluğunun teyidi amacı ile randevusuz müşteri ziyareti kabul edilmemektedir. Ayrıca farklı illerde bayimiz olan mağazalarda da ürünleri deneme şansınız bulunmaktadır. Sitemizdeki satış noktaları kısmından bu bilgiye erişebilirsiniz. Denemek için internet sitemiz üzerinden ücretsiz ürün gönderimi yapılmamaktadır. Tekrardan hatırlatmak isteriz ki ürün olmadığı durumda değiştirme ve iade şansınız bulunmaktadır. Online alışveriş zaman kazandırır:)
Ürünlerimizin kalıpları hakkında her ürünün açıklamasında bilgiler yer almaktadır. Kalıbı dar veya geniş olan ürünleri mutlaka açıklamalarda belirtiyoruz. Bunun dışında beden ölçü tablomuzdan da destek alabilirsiniz. Kalıplarımız birebirdir. Normalde hangi kıyafet bedeninde iseniz o bedeni almalısınız. S beden 34-36, M beden 36-38, L beden 38-40 bedenlerine karşılık gelmektedir. Örnek: Normalde 36 bedenseniz S beden bikini almalısınız ama geniş bir 36 iseniz M beden tercih edebilirsiniz. Beden ölçü tablosu için https://www.lessismoreswim.com/beden-olcu-tablosu
Plaj ürünleri için elde ve ağartıcı kullanmadan yıkamanız gerekmektedir. Sıkma işlemi yaparken lastiklerine zarar verecek ölçüde kuvvet kullanmamalısınız. Boncuklu ve işlemeli ürünlerde sıkma işlemleri tercihen yapılmamalıdır. Çamaşır makinası genel olarak ürünlere zarar vermese de tercih edilmez. Neon renkli ürünlerin güneşte kurutulmaması tavsiye edilir. Kumaşlarımız boya vermez. Uzun süre dayanıklıdır. Kullanılan metal aksesuarlar deniz ve havuz kullanımı için uygundur. Havuz suyunun klorlu olmasından kaynaklı her türlü deniz giysisinin ömrünü kısalttığını ek bilgi olarak vermek isteriz. Ürünleri ıslak ve havasız ortamda saklamayınız. Spor giyim koleksiyonumuz için yıkama talimatında belirtilen kurallar dahilinde temizleme işlemi yapabilirsiniz. Spor giyim ürünlerimiz yüksek işçilik ve malzeme kalitesi ile üretilmektedir. Sorunsuz ve güvenle kullanabilirsiniz.
Firmamız yaklaşık 30 senedir tüm dünyaya mayo üreten ihracatçı bir firmadır. Kumaşlarımızın bir kısmı İtalya'dan gelmekte, dijital baskılarımız ise yüksek kalitede yapılmaktadır. Kumaşlarımız %80 poliamid %20 elastan olacak şekilde en iyi kalite mayo kumaşıdır. Polyester içerikli kumaşlar kullanmadığımız için dijital baskılı desenlerimizde yüksek kalite standartı yakalarız. İşlemeler ve nakışlar tek tek elde yapılmakta ve sonrasında kalite kontrolden geçmektedir. Less is More yüksek kalite standartlarında ve işçilik seviyesinde üretilir. Spor koleksiyonumuz alanında tecrübeli, dünyaca ünlü pek çok markaya üretim yapan üretim tesislerinde üretilmekte, her ürün paketleme öncesi kalite kontrolden geçmektedir. Ürünlerin fonksiyonelliği bizim için ön planda olduğu için hem spor yaparken hem de plaj ürünlerinde bu göz önünde bulundurulmuştur.
Müşteri Hizmetlerimiz size ürünler alakalı her türlü konuda destek vermenin yanı sıra, siparişiniz hakkında, iade ve değişim durumlarında da destek olmaktadır. Bize hafta içi 09:00-18:00 arası 0545 208 91 75 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız da açıktır. Hafta içi tüm mesajlarınıza geri dönülmekte, hafta sonu ise yoğunluğa göre pazartesiye sarkmalar olmaktadır. 18:00'den sonra gelen telefon görüşmeleri kabul edilmemektedir. 18:00'den sonra mail adreslerimiz aracılığı ile iletişim kurmanızı rica ederiz. Hem hafta sonu hem de hafta içi gelen tüm maillere hızlıca dönüş yapılmaktadır. Bilgilerin daha sonra hatırlanması adına da maille iletişimi önemsemekteyiz.
Less is More her zaman yeni ekip arkadaşlarına her zaman açıktır. Ekipte yeni enerjiler görmeyi seviyoruz. Bizimle çalışmak ve staj başvuruları için [email protected] adresinize talep ve cv'nizi yönlendirebilirsiniz.