Teslimat ve İade Bilgileri

 

KARGO VE TESLİMAT

Vermiş olduğunuz sipariş, siparişinizin bize ulaşmasının ardından Less is More markalı mayo ve  plaj giyim ürünleri  24 saat içerisinde, spor giyim ürünleri ise ürün detayında yazan veya size yazılı / sözlü bildirilen teslimat sürelerinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu sürenin dışındadır. Siparişiniz çıktığında kargo takip numarası sizinle paylaşılacaktır. Özel bir teslimat talebiniz var ise bunu lütfen bize bildiriniz.

 

İADE, DEĞİŞİM VE İPTAL SÜRECİ

 • Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi bizi arayarak ya da mail atarak iptal edebilirsiniz. Ürün bedeli tarafınıza geri iade edilir. Ürün kargoya verildi ise iade prosedürünü izlemeniz gerekmektedir.
 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
 • İade edeceğiniz ürünü, faturası ile beraber, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, herhangi bir kargo firması  ile kargo bedeli size ait olarak göndermenizi rica ederiz.  Karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir. 
 • Kargo gönderirken firma adı Less is More değil Vente Teknoloji ve Dan. Hizm. olmalıdır. Bizden kaynaklı bir hata olması durumunda karşı ödemeli olarak göndereceğiniz kargolar için anlaşmalı kargo firmamız Surat Kargo'dur. Surat Kargo Müşteri kodumuz: 1218884533. Karşı ödemeli gönderileriniz için bu kodu kullanabilirsiniz. Tekrar hatırlatmak isteriz ki sadece bizden kaynaklı problemlerde karşı ödemeli kargo kabul edilmektedir. Bizden onay almadan gönderilen karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.. Less is More adı ile veya farklı isimle ve karşı ödemeli olarak gönderilen iadeler ve ürünler kabul edilmeyecektir.
 • Kargonuzu iade ve değişim için geri gönderirken içerisine  iade ve değişim durumunuzu açıklayan kısa bir not yazmanızı rica ediyoruz. Ürün iade mi değişim mi? Değişim ise hangi ürün ile değişecek gibi notlar süreci hızlandırmaktadır.
 • Ürün bedeli ürünü sipariş ederken ödediğiniz kargo bedeli dahil olarak kartınıza iade edilir. İade için gönderdiğiniz kargo bedeli iadeye dahil değildir. 
 • İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde kargo firmaları sizden  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
 • Değişim yapmak istediğinizde geri göndereceğiniz ürünün kargo bedeli size, yeni gönderilen ürünün kargo bedeli ise bize aittir. Değişim yapacağınız gönderilerde de kargoyu Vente Tekn. ve Ulus. Dan. Hizm adına göndermelisiniz. Değişim yapacağınız gönderinin içerisine mutlaka ne ile değiştirmek istediğinize dair not yazınız. Aksi halde iade ile karışabilir.  Karşı ödemeli olarak gönderilen değişim ürünleri kabul edilmeyecektir.
 • İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz.
 • Koruma bandı çıkartılan altların iadesi kabul edilmeyecektir. Orjinal saklama poşeti olmayan ürünler kabul edilmeyecektir.
 • Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. Bu yasal bir zorunluluktur. 
 • Kişiye özel tasarlanmış veya isteğe göre değiştirilmiş /dikilmiş siparişlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza (ürünü satın alırken ödediğiniz kargo bedeli -var ise-dahil) aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz 3-7 gün sürebilir. Kartınızda bilgilerimizi iyzico / kobisi olarak göreceksiniz. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 • Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 
 • İki veya daha fazla ürüne bağlı olarak bir indirim veya kampanyadan yararlanmışsanız bir ürünü iade etmeniz halinde diğer ürün bedelinin indirimsiz hali tarafınıza yansıtılarak iadeniz yapılır. Bu durumda yararlandığınız kampanya / indirim bozulacaktır.  Örnek:  2 ve üzeri alışverilerde %30 indirimden yararlandıysanız bir ürünü iade ettiğinizde kampanya bozulmuş, aldığınız diğer üründeki indirim de iptal olmuş olur. 

 

İade Adresi:

Mehmet Murat Adaköy-Vente Teknoloji ve Ulus. Dan. Hizm.

Göztepe Mah. Bağdat Cad. Zafer Apt. No:205 D:12 Kadıköy /İstanbul