$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil
$138.36 KDV Dahil
$153.74 KDV Dahil

Kadın Tasarım Mayo Modelleri

Her yazın vazgeçilmezi tek parça mayolar bu yaz da trendler arasında hakimiyetini sürdürüyor. Tek parça mayolar rahatlığı kadar tasarımı ve modelleri ile de ön planda. Özellikle Less is More koleksiyonunda yer alan lüks tasarım mayo modelleri vücudu daha şekilli ve ince gösterirken, aynı zamanda tasarımı ve aksesuarları ile göz alıyor. Korseli mayolar, siyah mayolar, incelten mayolar ve vücudu saran mayolar koleksiyonun demirbaşı. Bu sene koleksiyonda özellikle farklı kumaş tiplerinde mayoların ağırlığı görülüyor. Kendinden dokulu kumaşlar aksesuarlar ile birleşiyor. Karın bölgelerinde yer alan toplama özelliği ile de kusursuz bir görünüm sunuyor. Bu sene tasarım lüks mayo modellerine baktığımız zaman diyafram ve sırt dekoltelerinin öne çıktığını görüyoruz. Uzun kollu mayolar yine koleksiyonda farklılığını konuşturan ve su sporları ile ilgilenenlerin özellikle ilgisini çekecek modellerden. Halter yaka ve sırt dekolteli mayo modelleri bu sezon öne çıkan tasarımlardan. Mayolar bu sene renkleri ve modelleri ile olduğu kadar aksesuar detayları ile de göz alıcı. Kemik tokalar, zincir aksesuarlar koleksiyonda sıklıkla gördüğümüz detaylar. Tasarım mayo denildiğinde sadece model değil rahatlık ve kalıp da çok önemli. İçerisinde kendinizi tüm gün rahat hissedeceğiniz, rahatlıkla yüzebileceğiniz ve konforlu bir şekilde güneşlenebileceğiniz mayo modellerini koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.  Bikinilerin bu sene de en büyük rakibi olan tasarım mayolar yeni sezonda çok iddialı.

Desen ve renk açısından mayo modellerine baktığımız zaman siyah mayoların hakimiyetini görüyoruz. Her sezon en çok tercih edilen renk olan siyaha bu sezon canlı renkler, leopar deseni, toprak tonları, tropikal desen ve retro desenler eşlik ediyor. Tropikal desenlerle bütünleşen toprak ve haki tonları ise koleksiyonun ana renk skalasını oluşturuyor.

Klasik mayolardan ve sade modellerden vazgeçmeyenler için Less is More en doğru adres. Trendleri takip eden ama basic modellerden vazgeçmeyenler koleksiyona göz atabilir. Basic mayo her koleksiyonda vazgeçilmezimiz.

Less is More mayolarda, markamızın çıkış noktasını da düşünerek sade ve çarpıcı mayo modelleri ürettik. Özellikle tek omuz modeller ve bunlara eklenen dekolteler çarpıcı bir görünüm sunuyor. Hem sade hem de şık olmak isteyenler için güzel bir mayo alternatifi.

Cut out mayoları ya da yeni adıyla mayokinileri de yine bu sezon trendlerde sıklıkla görüyoruz. Vücuduna güvenenlerin daha fazla tercih ettiği bu dekolteli mayolar bir hayli dikkat çekiyor.

Diğer trendlerde ise klasik askılı mayoları, ince askılı mayoları ve boyundan bağlı modelleri görüyoruz.

Bu sene mayolar ağırlıklı bodysuit olarak da kullanılıyor. Yani şortlarla ve günlük kombinlerle de kullanılıyor. Şık bir dekolte sunan mayolar ayrıca çok da rahat.

 

Hangi Mayo Zayıf Gösterir?

Hepimiz olduğumuzdan daha iyi görünmek isteriz. Daha zayıf, daha şekilli ya da daha uzun görünmeyi kim istemez ki. Less is More koleksiyonunda yer alan tasarım mayo modelleri ile bu artık mümkün. Vücudumuzda daha iyi olan noktaları öne çıkararak gizlemek istediğimiz noktaları kusursuz bir şekilde örten mayolar yaptık. Karın bölgesinde problemi olanlar için karın bölgesini kendinden toplayan tasarımı ile özellikle siyah mayolarımız çok satıyor. Yine göğüs gölgesinden problemi olanlar sırt dekolteli mayoları tercih ederek dikkati bu bölgeye çekebilirler. Daha uzun görünmek ise high leg dediğimiz dozunda bacak oyuntusu olan mayolarımız ile mümkün. Ayrıca mayo seçerken modeli kadar rengi de zayıf görünmenize yardımcı olacaktır. Karışık ve büyük desenler yerine sık ve ufak desenler daha zayıf gösterir. Koyu renkler kişiyi olduğundan daha zayıf göstereceği için siyah mayolar, haki mayolar ve kahverengi mayolar zayıf gösterme konusunda ideal renklerdir. Mayo seçerken toparlayıcı bir kumaş olmasına özen gösterirseniz mayo vücudunuzu daha iyi saracak ve toplayacaktır. Ayrıca doğru bedende mayo almak çok önemlidir. Mayo suda kullanıldığı için vücudunuzu tam sarması önemlidir. Kendinize dar bir seçerseniz bu sizi daha zayıf göstermeyeceği gibi konforsuz hissettirecektir.

 

Mayo Kaç Derecede Yıkanır?

Mayolarımızı uzun ömürlü kullanmak için dikkat etmemiz gereken hususlar mevcut. Öncelikle mayolar kolay kuruması için poliamid veya polyester kumaşlardan yapılmaktadır. Vücudu tam sarması ve esnemesi için içinde elastan bulunur. Mayonuzu fazlaca sıkmak çekmek kurutma yapmak elastana ve lastiklere zarar verir. 30 derece ağartıcı kullanmadan elde yıkanması tavsiye edilir. Tersten kurutma yapmak mayonun renk ömrünü uzatır. Neon renklerde zamanla güneşten dolayı solma olabileceğini bilmek önemlidir. Mayonuzu tuzlu suda bırakmamanız, durulamanız lastikleri ve aksesuarların ömrü açısından çok önemlidir. Makinada sıklıkla olmasa bile arada sırada 30 derecede, yüksek sıkma yapmadan ve benzer renklerle yıkanabilir.

 

Mayo Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Vücut tipinize göre doğru mayoyu seçmeniz çok önemli. Göğüs tipiniz, beliniz ve kalça bedeniniz mayo seçerken dikkat etmeniz gerekenler. Eğer küçük göğüslü iseniz derin dekolteleri rahatlıkla kullanabilir ve cool bir görünüm yakalayabilirsiniz. Göğüslerinizi daha büyük göstermek için push up lı ya da kendinden pedli modelleri tercih edebilirsiniz. Büyük göğüsler derin dekolteler yerine daha toparlayıcı modelleri tercih ederek daha estetik bir görünüm yakalayabilirler.  Toparlayıcı modeller göğüsleri toparlayacağı gibi ilgiyi de farklı bölgeye kaydıracaktır. Beliniz kalın ise vurguyu göğüs dekoltenize çekebilir, bacaklarınız kısa ise oyuk modelleri tercih edebilirsiniz. Bel problemi olanlar cut out mayoları tercih etmemelidir. Kilo problemi olanlar toparlayıcı ve korseli mayoları tercih ederek bölgesel fazlalıklarını gizleyebilirler. Less is More mayolarının kumaşları vücudu korse gibi sararak ikinci bir ten etkisi oluşturmaktadır. Doğru mayo seçimi ile çekici bir görünüm yakalamak gerçekten mümkün. Mayoyu sadece bir bölgemizi gizlemek için tercih etmek ise yanlış. Zayıf olanlarda mayonun çok çekici durduğu da bir gerçek. Ki son dönemde tek parça mayolar, özellikle tasarım mayolar, bir hayli trend. Hem rahatlığı hem de trend modelleri ile son dönemde mayo bir hayli revaçta.

Mayo seçerken modeli kadar rengine ve desenine de dikkat etmek çok önemli. Unutmamak gerekir ki doğru model doğru renk ve desen ile buluşursa bir anlam ifade eder. Siyah mayolar, ufak desenler, koyu renkler vücudu daha şekilli gösterecektir. Çok zayıf olanlar daha parlak ve canlı renkleri seçebilir büyük desenleri kullanabilirler. Çiçek desenleri, tropik desenler ve renkler, neon renkler yaz ayının vazgeçilmezidir. Kendinize ve ten renginize uygun bir renk ve desenle olduğunuzdan daha iyi görünmeniz mümkün. Ama unutmayın her şey önce kendini sevmekle başlar.  

 

Kadın Tasarım Mayo Beden Tablosu

Less is More koleksiyonunda yer alan mayolar XS-XL arasındaki bedenlere kusursuz uyar. Ara bedende olan kullanıcılarımızın ise her zaman bir beden büyük tercih yapmasını isteriz. Web sitemizde yer alan Ölçü beden tablomuzdan kendi beden ölçülerinize göre seçim yapabilirsiniz. Mayoyu büyük veya küçük almamaya özen gösterirseniz daha iyi bir görünüm elde edersiniz.  Ölçü beden tablomuz aşağıda ayrıca yer almaktadır. Bel, basen, göğüs ve kalça ölçülerinizi alırken belirttiğimiz ölçü alma yerlerine dikkat ediniz.

 

En Çok Tercih Edilen Kadın Mayo Renkleri Hangileridir?

Şüphesiz ki mayo denildiğinde her zaman akla ilk siyah mayo gelir. Çünkü siyah kusurları gizlediği kadar asil ve zamansızdır. Biz de bu sebeple koleksiyonumuzdan senelerdir en çok satanlar listesinde olan siyah mayoyu eksik etmiyoruz. Yaza en çok yakışan renklerin başında tüm tropik desen ve renkler geliyor. İrili ufaklı çiçekler, palmiye desenleri, papağan, flamingo ve kuş desenleri öne çıkıyor. Yine neon renkler yazın sıklıkla kullanılmakta. Çizgili mayolar, marin desenler ve retro desenler her sezonun değişmez desenleridir.  

Renk skalasına baktığımızda, siyah ve kahverengi dışında haki, kırmızı, mavi renkleri görüyoruz. Mor ve pembe yaza en çok yakışan mayo renkleridir. Beyaz mayolar bekarlığa vedalar için ve akşam üstü eğlenceleri için ideal. Less is More koleksiyonunda yer alan beyaz mayolar çift katlı astarları ile iç göstermiyor ve rahat bir deneyim sunuyor

 

Tasarım Mayo Kumaşları Nelerdir?

Tasarım mayolarda kullanılan kumaşlar ağırlıklı olarak ithal kumaşlardır. Ayrıca Türkiye’de üretilen üst kalite kumaşlar da koleksiyonda yerini alır. Kumaşların en büyük özelliği çoğunda polyester değil poliamid içerik olmasıdır. Poliamid daha az açma yapan deseni ve rengi en üst kalitede gösteren kumaşlardır. Mayo kumaşlarında kaliteli elastan kullanımı mayonun uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Less is More lüks tasarım mayo koleksiyonunda bu sene parlak kumaşlar hakimdir. Altın ve gümüş iplerle dokunan kumaşlarımız güneş altında çarpıcı bir görünüm sunar. Canlı renklerdeki parlak kumaşlar koleksiyona ekstra çekicilik katmaktadır. Kendinden çizgili ve dokulu kumaşlar yine öne çıkan diğer bir kumaş detayı. Ayrıca vücudu çok iyi saran ama ipek gibi hissiyatı olan dokudaki kumaşlarımız özellikle üstte ilgi çekici ve göz alıcı bir görünüm oluşturmakta ve üst kalite deneyim sunmaktadır. Lüks ürün segmentteki mayolarımız üst kalite kumaşlarla ve işçilikle kendi atölyelerimizde üretilmektedir. Aksesuarlar deniz ve havuz kullanımına uygundur.

 

Kadın Tasarım Mayo Fiyatları

Less is More tasarım lüks mayo markası olması sebebi ile seçkin satış noktalarında ve tüm noktalarda belirlenen fiyatlarla satılmaktadır. Less is More tasarım mayo fiyatlarını kendi segmenti içerisinde erişilebilir fiyatlardadır. Üst düzey bir işçilik ve kalite anlayışı ile üretilen mayolarımız ıslak bikini çantası ile birlikte gönderilmekte, siparişiniz aynı gün ücretsiz olarak kargoya verilmektedir.  Geçen sezona ait ürünleri yine web sitemiz üzerinden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. İndirimli mayo modelleri için sitemizde yer alan indirim kategorisine göz atabilirsiniz. Web sitemizden 7/24 güvenli alışveriş yapabilir, kesintisiz ve her kanaldan müşteri hizmetleri desteği alabilir ve ücretsiz kargo ile hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Hem tarz hem de farklı görünmek istiyorsanız Less is More’da onlarca mayo modeli sizi bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çerezleri kullanıyoruz. Çerezler Hakkında Aydınlatma Metni için tıklayınız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmiş olursunuz.